Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jirka, Jája, Pája a všechny děti vyrazili v Kloboukách plnou parou vpřed

date_range 06.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Neděle s datem 3. 3. patřila všem milovníkům karnevalových hrátek, kteří se sešli na třináctém ročníku dětského karnevalu. A aby těch trojek nebylo málo, tak do třetice navštívil Valašské Klobouky Jirka Hadaš se svým týmem. Jirka, Jája, Pája a všechny děti vyrazili plnou parou vpřed vstříc karnevalovému veselí a spoustě her.  Dětí v krásných a nápaditých maskách věru nebylo málo, sešlo se jich víc než 170 a společně se svými rodiči a prarodiči zaplnili sál kulturního domu Klobučan, aby si společně užili příjemné odpoledne. Jirka Hadaš  připravuje pro své publikum zábavný animační program, který každý rok nese jiný podtitul. Vloni jsme se mohli proletět pohádkovým světem, letos jsme vyrazili plnou parou vpřed. Více jak dvouhodinový program vtáhl do her všechny návštěvníky, ti si mohli nejen zahrát hry, ale zasoutěžit si, zatančit a získat malou odměnu.

Dětský karneval ve Valašských Kloboukách, foto: MS ČČK Valašské Klobouky

Ke karnevalu, který připravují členky MS ČČK Valašské Klobouky, neodmyslitelně patří tombola, která letos díky štědrosti sponzorů, čítala bezmála 300 krásných a hodnotných cen. Návštěvníci karnevalu si přišli na své i u kouzelného baru, kde mohli ochutnat nealkoholické míchané nápoje. A také stylový, jak jinak než typicky karnevalový fotokoutek, kde si rodiče mohli vyfotografovat své děti třeba na houpacím koníkovi.

Fotogalerie z karnevalu ZDE.

Poděkování patří všem, kteří na karneval přišli, protože výtěžek z této akce bude věnován na charitativní účely.

 

Eva Fialová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA