Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jižní Valašsko zažije hokejový svátek

date_range 30.Srp, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Hokejový svátek čeká začátkem září na příznivce tohoto sportu na Valašsku. V předposlední přípravě před nadcházející sezonou se na brumovském ledě utkají zlínští Berani se slovenskou Žilinou. Utkání se hraje 6. září od 18 hodin a dá se očekávat velmi slušná divácká návštěva na tomto mezinárodním zápase.

Extraligový tým PSG Zlín se v přípravě na ledové ploše zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně představí domácím fanouškům celkem čtyřikrát. Mužstvo trenérské dvojice Rostislav Vlach, Josef Turek změřilo již síly s českým extraligovým týmem z Karlových Varů, dále se na zlínském ledě představila slovenská extraligová mužstva Skalice a Nitry. Deset dnů před startem nového ročníku extraligy přijede do Zlína úřadující vicemistr z Vítkovic. Nový ročník extraligy začíná v pátek 16. září. Tým PSG Zlín přivítá v úvodním kole na domácím ledě pražskou Slavii.

Přehled přátelských utkání extraligových hokejistů PSG Zlín před sezonou 2011/2012, které jim ještě zbývají odehrát :

7. úterý 30. srpna: HC Oceláři Třinec – PSG Zlín
8. čtvrtek 1. září: HK 36 Skalica (Slovensko) – PSG Zlín
9. úterý 6. září v 18 hodin v Brumově: PSG Zlín – MsHK Žilina (Slovensko)
10. čtvrtek 8. září: HC Vítkovice Steel – PSG Zlín

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA