Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Josefovský turnaj ve čtyřhře mužů

date_range 20.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Protože se naším krásným sportovním prostředím snažíme zavděčit opravdu každému, připravili jsme tentokrát turnaj v čele se jménem Josef. Ačkoliv se do oblíbené sportovní haly na Nivě vydal jenom jeden Josef, a to Josef Masařík z Uherského Brodu, patřila tato událost mezi další vydařené turnaje.

Protože se ve Sportklubu Niva líbí stále více návštěvníkům, pozvali jsme i tři nové sportovce, Tomáše Peniašku, Zdeňka Šišku a pana Červenku. Vedle nich se zúčastnili i naši stávající – František Tomanec, Josef Masařík, Miroslav Machuča, Michal Machů, Martin Dorúšek, Dan Konečný a Karel Mikulec.

V samotných výměnách hráči opět uhráli povedené rány. Všichni hráli profesionálně a proto se výměny protáhly i na několik desítek minut.

Josefovský turnaj ve čtyřhře mužů (foto Marcela Berčíková)  fotogalerie

Myšlenku, že první příčku obsadí pan Tomanec se svým sparingem Josefem Masaříkem vyvrátil brilantní výkon dua Mikulec a Červenka, kteří si od nás odnesli zaslouženou tenisovou sošku, na kterou se sbíhaly sliny i všem ostatním. František Tomanec ze Šumic s Broďanem Masaříkem skončili u stříbrných medailí a v patách jim byli Michal Machů a Miroslav Machuča.Na čtvrtém místěse umístil Martin Dorúšek se Zdeňkem Šiškou.

Bohužel i dnes ale musel někdo být první od konce a tentokrát to vyšlo na Dana s Tomem, kterým ale tekutá cena za páté místo, jak jsme se dozvěděli, vůbec nevadila.

Ve hře panovalo přátelství a bylo to znát i na posezení hráčů, které se konalo po turnaji v naší klubovně. Všichni byli se svými výsledky spokojeni a my budeme rádi, když je budeme moci přivítat i na dalších turnajích.

Celkové pořadí:

1. Karel Mikulec, pan Červenka

2. František Tomanec, Josef Maštalíř

3. Michal Machů, Miroslav Machuča

4. Zdeněk Šiška, Martin Dorúšek

5. Dan Konečný, Tomáš Peniaško

Marcela Berčíková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA