Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Podmínky zimním sportům přejí, užijte si běžky, brusle i lyže

date_range 07.Úno, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Dětský vlek na louce pod mateřskou školou ve Valašských Kloboukách

Na začátku února se příznivci zimních sportů konečně dočkali ideálních podmínek a mohou se naplno věnovat aktivnímu volnočasovému vyžití. Milovníci bílé stopy si mohou dopřát několikakilometrové vyjížďky v bělokarpatské přírodě a také kondiční trénink na okruzích v areálu fotbalového stadionu. Strojově upravené jsou jak stopy z Královce na Požár, tak také z Valašských Klobouk do Lačnova.Pro výuku začátečníků i kondiční trénink zkušenějších běžkařů slouží opět také stopy na valašskoklobouckém fotbalovém stadionu.

 

Pro nejmenší lyžaře je pak v provozu dětský vlek na louce pod mateřskou školou. Díky příhodným mrazivým teplotám odstartovala i příprava ledové plochy v ulici Palackého ve Valašských Kloboukách a první bruslaři by mohli na kluziště vyrazit už úterý odpoledne. Ledová plocha je k dispozici také v Horní Lidči, nebo ve Smolině.

 

 

„Poslední dny jsou ve Valašských Kloboukách ve znamení toho správného ryze zimního počasí, které se postaralo o dostatečnou sněhovou pokrývku, takže obratem začala příprava sportovišť a tras. Malí lyžaři si mohou užívat své první sjezdy na dětském vleku, ti zdatnější zase vyjet na běžkách po hřebeni z Královce na Požár, nebo se kochat trasou z Valašských Klobouk k lačnovským rybníkům. A kdo dává přednost bruslení, už se také může vypravit na ledovou plochu, která vyrostla na hřišti v ulici Palackého. Přejeme dětem i dospělým příjemné zážitky,“ pozval starosta Josef Bělaška a poděkoval všem pracovníkům, kteří se o úpravu a údržbu zimních sportovišť starají.

 

 

Provozní doba dětského vleku ve Valašských Kloboukách je ve všedních dnech od 14 do 17 hodin, o víkendu pak od 10 do 12 hodin a od 14 do 17 hodin.

 

Dětský vlek je nově v provozu také ve Študlově

 

Od pátku 3. února je připraven i vlek s nízkým vedením lana v délce 120 m, který je vhodný zejména pro děti a lyžaře začátečníky. Bufet s drobným občertvením. WI-FI zdarma. Lyžářský vlek se nachází na okraji obce v severním výběžku Bílých Karpat. Ze Študlova se dostanete po asfaltové silnici až k parkovišti, které je v blízkosti vleku.

 

Vedle hlavního vleku se nachází nově vlek s nízkým vedením lana v délce 120 m, vhodný pro děti a začátečníky

Vlek ve Študlově (foto 6. 2. 2023)

 

Provoz vleku Študlov:

Po: zavřeno
Út-Pá: 12.00-16.00 hod
So-Ne: 9.00-16.00 hod

 

Ceník:
Dospělý a junior od 15 let: 250,- Kč
Dítě do 15 let: 150,-
Pro opozdilce po 15 hodině sleva 100 Kč.
Uvedena cena je celodenní, nelze zakoupit časovou jízdenku.

 

Aktuální informace a provozní dobu můžete sledovat ZDE.

 

Lyžařský vlek Študlov na mapě:

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA