Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

JZD bude slavit. Zahrají A. Paul i Damon Wild

date_range 24.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Valašská „Apokalypsa" bude mít letos již osmé pokračování v podobě narozeninové party JZD promotion. Na zahraničních vystupujících se nešetřilo. Portugalec A. Paul a Američan Damon Wild jsou tím nejlepším důkazem, že tahle narozeninová party do techno kalendáře určitě patří.

Valašská tradice v městečku Valašské Klobouky trvá již od roku 2009, kdy poprvé zahrál Marko Nastič. Od té doby zde vystoupila světová jména jako Oscar Mulero, Christian Varela, Marko Broom nebo Christian Wunsch. Letošní termín je stanoven na 20. 2. a hostit bude opět legendární KD Klobučan. Málokdo si tuhle party po osmi letech bez techna dokáže představit, a proto si kluci z JZD promotion připravili hned tři headlinery.

foto archív JZD Promotion

Techno na světové úrovni
Portugalec A. Paul patří mezi nejpracovitější producenty světové techno scény. Několikrát byl zvolen „best Portuguese Techno DJ". Vlastní několik labelů a vydal více jak 100 nahrávek. Spolupráci si připsal jak se světovými, tak českými producenty. Naopak synonymum pro oldskool techno je Damon Wild. Marco Bailey o něm řekl, že je: „Real legend for techno". Jeho hudební kariéra začala již v 90. letech v New Yorku. Zahrál na několika mega akcích v ČR. Vydal více jak 100 singlů na labelech Synewave, Music Man a Kanzlermant. Jeho tracky Red Dog, Rotary, a Avion jsou považovány za techno klasiku. Posledními do party na hlavní stage jsou sympaťáci Kaisersoze a Toky. Neodmyslitelné postavy narozeninových oslav JZD promotion.

Damon Wild – Rotary na youtube D´n´b přímo z pekel

V současné době asi neexistuje skloňovanější jméno na poli dnb než Jindra Brejcha. Jeho pekelné projekt Forbidden Society ničí kluby u nás i po celém světě. Za poměrně krátkou dobu toho dosáhl opravdu hodně. Jako první Čech zahrál na Pirate Station Inferno asi největší dnb akci na světě. Zajel si do Japonska na turné a pravidelně pořádá label nights v Cross Clubu. Koho si více přát za headlinera druhého d´n´b pódia než právě jeho.

Pokud všechno sečteme, kluci z JZD letos nachystali 2 podia a celkem tři headlinery. Přičteme-li přátelskou atmosféru, bary s narozeninovými cenami a vstupné pouze 250 Kč, máme o zajímavou akci postaráno.

Událost na FB

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA