Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

K likvidaci požáru chaty se hasiči museli prostříhat přes dva ploty

date_range 26.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár chaty ve Vsetíně. Foto: HZS

Ve středu časně ráno zasahovali hasiči u požáru chaty v místní části Ohýřov ve Vsetíně. Likvidaci požáru komplikovala vzdálenost chaty od příjezdové cesty.

 

Hlášení o objektu, který je v plamenech, přijalo od oznamovatele operační středisko hasičů přesně v 03:52 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Vsetín a jednotkám dobrovolných hasičů ze Vsetína a Jablůnky.

 

„Od příjezdové cesty k chatce jsme museli v délce asi 200 metrů provést dálkové vedení. Abychom se k chatce dostali, museli jsme prostříhat dva ploty. Požár jsme hasili v dýchacích přístrojích dvěma útočnými proudy vody C. V chatce nebyla nalezena žádná osoba,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Požár chaty ve Vsetíně. Foto: HZS

 

Část chatky museli hasiči z hlediska bezpečnosti zásahu strhnout. Příčina požáru je ve společném šetření hasičů a Policie České republiky.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA