Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

K nehodě motorky a automobilu letěl vrtulník

date_range 24.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Vážná dopravní nehoda se stala v sobotu 24. 6. dopoledne krátce před devátou hodinou ranní ve Velkých Karlovicích.

Na místo nehody byli vysláni hasiči z města Karolinky, kteří ihned vyjeli do místa hlášené události. Po příjezdu k nehodě průzkumem zjistili, že se jedná o dopravní nehodu motorky a osobního vozidla. „Jedenačtyřicetiletý motocyklista se svou o dva roky starší spolujezdkyní, oba z okresu Kroměříž, jel v obci Velké Karlovice ve směru od Karolinky k centru obce. Nestačil zareagovat na zastavení vozidla Audi, které řídila devětapadesátiletá řidička z Karlovicka. Řidička jela před motorkou a chystala se odbočit vlevo. Motorka narazila do zadní části vozidla," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik. 

 Vážná dopravní nehoda ve Velkých Karlovicích                 foto: HZS                další foto

„Při nehodě utrpěla vážné zranění spolujezdkyně motorkáře, která přeletěla přes vozidlo na komunikaci. Již v době příjezdu byla v péči záchranářů. Ti na místo povolali vrtulník. Hasiči asistovali při ošetření ženy, zajistili místo pro přistání vrtulníku a poté byli nápomocni při transportu zraněné do vrtulníku. Ten ji poté transportoval do nemocnice. Řidič motorky a řidička z osobního vozidla zranění neutrpěli," popsala tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

  Vážná dopravní nehoda ve Velkých Karlovicích                 foto: HZS                další foto

Dále hasiči provedli protipožární opatření a sorbentem zasypali uniklý benzín z motorky. V místě nehody byla komunikace zcela uzavřena. „Po samotném odklizení motocyklu a vozidla hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a kyvadlově řídili dopravu. Krátce po desáté hodině dopolední se vrátili zpět na svou základnu," dodala Javoříková. Příčinu nehody nyní šetří policisté.

Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. U obou byly zkoušky negativní. Škoda na motocyklu dosáhla rovných sto tisíc korun, na autě činí osmdesát tisíc korun.
Policisté se nadále zabývají touto nehodou. Zjišťují i rozsah zranění.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA