Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kam na výlet? Za kulíškem, frgály, burgery i grilováním

date_range 21.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační koláž (v pozadí rozhledna Miloňová)

Kam vyrazit (nejen) o víkendu na výlet do přírody? Skvělým tipem jsou Velké Karlovice, kde vás čeká krásná příroda a čistý horský vzduch Beskyd se spoustou turistických i cyklistických tras a k tomu pestrá zábava a valašská gastronomie. Co si nenechat ujít?

 

Na rozhlednu a za kulíškem

 

Cílem procházky, vhodné svou délkou i pro děti (6 km) se může stát třeba rozhledna Miloňová. Vyrazte z údolí Léskové (parkoviště u Bistra Razula pod hotelem Lanterna) po trase Fotostezky Valachy, která vám na 12 zastaveních poradí, jak ta nejhezčí místa zvěčnit fotoaparátem. S dětmi můžete jít po trase Hledej poklad na Razule: cestou budou plnit úkoly a se získaným kódem v cíli odemknou schránku s pokladem.

 

Pro menší děti je ideální 2,5 km dlouhá Kulíškova naučná stezka od hotelu Pod Javorem k hotelu Horal. Poté, co se Horal od 27. května otevře po „koronavirové přestávce“, zde můžete spočinout na venkovní terase s výhledem do údolí a výbornou gastronomií včetně novinek sezónního menu. Pro děti je tu i hřiště, přímo na terase koutek a Kulíškovo menu s plyšovým kulíškem. Restaurace Pod Javorem je v červnu otevřena o víkendech.

 

Burgery, frgály a opékání na Razule

 

Letní sezónu od 22. května zahajuje také Bistro Razula na úpatí sjezdovky Razula a to ve velkém stylu: s řadou nových jídel v oblíbeném bistro stylu a vylepšeným venkovním posezením. Můžete si pochutnat na trhaných burgerech, žebrech, sýru a dalších dobrotách na grilu, šesti druzích pizzy nebo čerstvých frgálech. Novinkou jsou nabídka snídaní a opékací a piknikové balíčky. Do léta u Razuly vznikne i nová herní zóna pro děti. Bistro je až do prázdnin otevřeno vždy od pátku do neděle.

 

 

Kurzy pečení frgálů a pizzy

 

Pravidelné letní kurzy s pekařkou Resortu Valachy Pavlou Stoklasovou opět startují. Naučte se během tří hodin upéct tento legendární valašský koláč:  v červnu o sobotách 13. a 27., o prázdninách každé úterý a sobotu v hotelu Galik. Lákavou novinkou pro děti jsou kurzy pečení pizzy pro děti s šéfkuchařem Josefem Tydlačkou v Bistru Razula (o prázdninách každé pondělí). Termíny lze rezervovat na www.valachy.cz.

 

 

Letní pobyty se spoustou zážitků

 

A pokud plánujete vyrazit na více dnů, inspirujte se nabídkou pobytů Resortu Valachy. Letní pobyty v hotelech Lanterna a Horal jsou nabité výhodami s pestrým programem na každý den pod širým nebem, v ceně jsou třeba na masáž, lekce golfu a jógy, piknik, večerní táboráky s výpravou za valašskými strašidly nebo ubytování dětí zdarma, samozřejmě i neomezený vstup do Wellness Horal. K tomu všemu klid, krásná příroda, čistý horský vzduch… co víc si přát.

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA