Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kam za valentýnskou romantikou? Do kina!

date_range 30.Led, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Že vás se začátkem února napadají myšlenky, jak o Valentýnu překvapit svou drahou polovičku? Rádi byste se naladili na romantickou, nebo přímo vášnivou notu? Pak se můžete nechat inspirovat a pozvat programem kina Svět ve Valašských Kloboukách, které pro diváky připravilo jeden film o lásce za druhým. Tři srdce, Nekonečná láska, S láskou, Rosie, Láska na kari i Padesát odstínů šedi… Rezervujte si lístky včas!

„Kdy jindy je ten nejlepší čas na romantiku, než právě okolo svátku svatého Valentýna? Únorový program jsme sestavovali se zvláštní pečlivostí. Něco pro děti, něco pro ženy, něco pro zamilované a také něco ryze mužského jako jistou satisfakci za přemíru romantiky," prozradila s úsměvem Marie Kolajová z valašskoklobouckého kina. Tradiční promítací schéma pátek – sobota se přitom navíc rozšiřuje o neděli, kdy kino uvede snímky, které uspěly na letošních Zlatých glóbech.

V neděli 1. února se mohou všichni příznivci valašskoklobouckého cestovatele Marka Císaře vydat na jeho přednášku o Cestě kolem světa. Začínat bude v 17 hodin a posluchače provede po USA a národních parcích Západu.

V pátek 6. února si přijdou na své milovníci humoru Zdeňka Trošky, promítat se bude třetí pokračování komedie Babovřesky. V sobotu jsou na odpolední představení zvány děti, které fandí animované postavičce SpongeBob. A bude jistě zábava, podtitul jejího nového dobrodružství zní Houba na suchu. Večerní promítání už upoutá dospělé, a sice v podobě hudební lahůdky pro všechny muzikantské fajnšmekry – Whiplash.

Neděle 8. února zahájí valašskokloboucký minifestival Zlatých glóbů – uvede se film Chlapectví, který zabodoval v kategorii dramat. Režisér na snímku pracoval dvanáct let, aby dokonale zachytil dospívání jednoho obyčejného kluka. A výsledek je neobyčejně emocionální a poutavý.

Valentýnský víkend bude jedním velkým dárkem všem romantikům. Ve čtvrtek 12. února se kino připojí k netrpělivě očekávané celosvětové premiéře Padesáti odstínů šedi, snímku, který přichází po neuvěřitelném zájmu o stejnojmenný knižní bestseller. „Hrát budeme hned několikrát. Ve čtvrtek chystáme i mimořádné odpolední představení v 17 hodin, aby se mohly do kina přijít odreagovat například i maminky malých dětí, pro něž by bylo druhé uvedení od 19:30 hodin příliš pozdní," pověděla o nabídce Marie Kolajová. Třetí promítání pak připadne přímo na sobotu 14. února.

V pátek 13. února jsou diváci zváni na romantickou komedii S láskou, Rosie. Neděle je ovšem znovu vrátí ke Zlatým glóbům, tentokrát do kategorie nejlepších komedií a muzikálů. Hrát se bude Grandhotel Budapešť.

Pátek 20. února nabídne romanci o síle první zamilovanosti Nekonečná láska. V sobotu se děti pobaví u 3D provedení příběhu Velká šestka o robotu Baymaxovi a dospělí prožijí strhující vášnivý příběh o dvou sestrách bojujících o jednoho muže – Tři srdce. V neděli bude na pořadu další Zlatý glóbus, komedie Birdman, v níž za excelentní výkon získal Michael Keaton ocenění pro nejlepšího herce.

Poslední únorový víkend uvede v pátek 27. února komedii o dobrém jídle, které spojuje lidské osudy – Láska na kari. V sobotu odpoledne se ve 3D formátu odehraje dobrodružství modrých a červených skřítků s názvem Magické stříbro – Hledání kouzelného rohu a večer program završí snímek Miluj souseda svého o nevšedním soužití starého válečného veterána a nové rodiny v sousedství.

Vstupenky na promítání lze rezervovat online na www.kinovalasskeklobouky.cz a zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru Valašské Klobouky.

Únorový program kina (foto archiv Kino Svět Val. Klobouky) zobrazit ve větší velikosti

 

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA