Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kamery zaznamenaly na Hornolidečsku pohyb podezřelých osob

date_range 13.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Podezřelé chování neznámých osob v obci na Hornolidečsku. Snímek nám zaslali majitelé nemovitosti

Na soukromém pozemku v obci na Hornolidečsku zaznamenaly bezpečnostní kamery pohyb podezřelých osob. Zřejmě se jednalo o zloděje, nebo tzv. tipaře, kteří si pro svou nekalou činnost vybírají vhodné objekty.

 

Ze snímku pořízeného bezpečnostní kamerou 28. února je patrné, jak se dvě osoby pohybují po soukromém pozemku a zkoušejí otevřít dveře vozidla Škoda Octavia. Pravděpodobnost, že by se o půl jedné v noci jednalo o náhodné kolemjdoucí, je velmi malá. Dva muži si pozdě večer zřejmě obhlíželi svůj potencionální lup. Zmapování terénu je pro zloděje velmi důležité. Před samotnou krádeží zjišťují i několik dní dopředu chování obyvatel domu, kdy chodí spát, kdy jezdí do práce. Řeší i počet příjezdových cest, dohlednost a tak podobně.

 

Poznatek o pohybu neznámých osob na Hornolidečsku prověřují policisté z Obvodního oddělení v Horní Lidči i vsetínští kriminalisté.

 

Opatrní buďte také přes den. Nepouštějte do bytu nikdy cizí osoby. Buďte obezřetní k neznámým lidem, kteří nabízí různé výrobky, přináší výhry, potřebují na WC, chtějí telefonovat či rozměnit bankovky. Může se jednat o tipaře či pachatele trestné činnosti.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA