Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kapela Garage s Tony Ducháčkem vystoupí ve Študlově

date_range 25.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

V pátek 26. dubna se v kulturním domě ve Študlově koná akce s názvem MS Underground session #2. Sál se otevírá v 17.00 hodin, první kapela začne hrát ve 20.00.

 

GARAGE – mohykáni naší hudební a undergroundové scény s charizmatickým zpěvákem Tony Ducháčkem. Co je potřeba říct víc? Kapela vznikla v r. 1979, v současné sestavě (Tony Ducháček – zpěv, Jarda Kvasnička – bicí, Honza Macháček – kytara, zpěv, Robert Jína – sólová kytara, David Fikrle – baskytara,  Jarda Jeřábek – sax) spolu hraje s výjimkou bubeníka od  r. 1993. Jejich hudba nám dodávala sílu v těžkých časech, jejich koncerty v klubu Na Chmelnici byly legendární. Písničky a hudba  Garage jsou založené na osobnosti zpěváka Tonyho Ducháčka, který je také autorem většiny textů založených na unikátním periferním slangu. Hudba Garage je hlasitá a má grády, je znát, že je to pořád baví. Garage neztratila nic ze své síly, pořád má co nabídnout, není jen odleskem byvší slávy. Nabízí přitom přesně to, co se od ní čeká, což ovšem u legendy není nedostatek, ale přednost. Přijďte na božského Tonyho s jeho monotónním zpěvem, jazzem řízlý saxík a rock’n’rollové kytary, prostě Garage!

 

POSÁDKOVÁ HUDBA MARNÉHO SLÁVY

Depresivní, ponuré, mordýřské texty plné drsně poetických obrazů, vnitřního smutku ale i nasranosti. K tomu  směs poctivého bigbítu,  „plastikovského“ soundu a moravského folklóru –  vše podáváno s nadprůměrně slušným instrumentálním umem. Neztratili nic z toho nejlepšího, co od svých mladých let začali nabízet.

 

ZBOŘENÁ ŠOPA

Multižánrová kapela z Valašských Klobouk, hrající underground, který zahrnuje styly od blues, přes rock, punk, ska, pop, reggae i hard rock. Vše podané s humorem a geniální šou umocněnou hasícími přístroji, funkčním motorem z letadla, Kaplanovou turbínou a živými zvířaty přímo na podiu. S kapelou vystupuje velbloud (tamburína) a lachtan (triangl).

 

 

LiNE-UP

20:00 – 21:30 – POSÁDKOVÁ  HUDBA  MARNÉHO  SLÁVY

22:00 – 23:30 – TONY DUCHÁČEK & GARAGE

00:00 – dokáď vydržíja hrát a ludé tančit  – ZBOŘENÁ ŠOPA

 

ŠTUDLOV 26. 4. 2019

Vstup 250,-Kč – sál se otevírá v 17.00 hod.  na čepu  SAMSON 12°

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA