Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kapela Reflexy představila nový videoklip

date_range 30.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Hudební skupina Reflexy, s předkapelou Dorian, obsadila v pátek 27. 3. 2009 KD Klobučan, aby zahrála nové písně a ukázala videoklip. Do filmové podoby byla převedena skladba Tím pádem. „Když máme novou desku děláme menší veřejný průzkum s lidmi v naší blízkosti i s těmi, jenž nás vůbec neznají. Prostě sbíráme jejich reakce. Podle toho pak vybereme písničku, která bude hlavním hudebním singlem," vysvětlil důvod výběru zrovna této písně zpěvák Libor Plšek.

Člen kapely Reflexy objasnil také příčinu, proč dělají předpremiéry videoklipu. „Chtěli jsme co dříve, než se klip dostane do televizí, ukázat projekci klipu našim věrným fanouškům. Děláme to téměř u každého videoklipu a doposud se nám metoda osvědčila," dodal Plšek. Klip „Tím pádem" se samozřejmě objeví již brzy jak na Óčku tak na ČT 2. „Tento týden jsem byl v Óčku, abych domluvil možný termín vysílání v pořadu Inbox. Do čtrnácti dnů by jsme měli vědět přesný datum natáčení. V Dobrém ránu na ČT2 by jsme se měli ukázat na konci dubna," upřesnil bubeník Josef Lysoněk.

 

Foto

vítězka soutěže Tamara Kalašová s kapelou Reflexy

fotogalerie
 
Pro fanoušky si Reflexy připravily i soutěž v rádiu Zlín. Hrálo se zde o CD Nevšední událost a o večeři uspořádanou před pátečním koncertem. Výherkyní se stala Tamara Kalašová z Libice. „Z legrace jsem poslala odpověď na otázku a zvítězila jsem. Mám radost. Syn i já rádi posloucháme jejich písničky, ale bohužel syn nemohl jet se mnou, jelikož se musel zúčastnit hokejového zápasu," řekla Kalašová.
 
-jar-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA