Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kapela Šamat má možnost si zahrát na Majálesu

date_range 07.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Valašská kapela Šamat

Tři interpreti získají prostor na hvězdné show v line-upu Majálesu UTB Zlín. Rozhodnout o tom můžete i vy svým hlasováním.

 

Z hlasování vzejdou tři finalisté s nejvyšším počtem hlasů, kteří se o hlavní cenu, kterou je roční zásoba piva, utkají přímo 6. 5. 2022 na pódiu Majálesu UTB 2022 ve Zlíně. „Hlavní je pro nás účast na majálesu. Bereme to jako další příležitost zahrát si po boku větších kapel. Pivo by byl jen bonus. :-D,“ říká kytarista kapely Pepa Drga.

 

Bude mezi interprety na Majálesu UTB Zlín také klobucká kapela Šamat? O tom můžete rozhodnout svým hlasováním zde: Majáles UTB Zlín – hlasování Soutěže Kapel.

 

Majáles se bude konat 6. května v parku před Baťovou vilou pod Jižními Svahy, vedle Čepkova. Nejen jedna ale hned dvě stage zaručí, že o zábavu bude postaráno. Nachystané je Silent disco zalité červánky, hvězdná volba krále a královny a pompézní průvod plný květin. Pořadatelé navíc připravují spousty dalších překvapení.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA