Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kapela ŠAMAT vydává své debutové album s názvem: V zajetí doby

date_range 28.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Natáčení ve studiu si kapela užívala

Kapela jejíž členové jsou převážně z Valašských Klobouk a blízkého okolí, již začátkem roku započala práci na svých skladbách, které jsou na novém albu.

 

„Měli jsme dostatek materiálu na celé CD, tak jsme vybrali pro nás osm nejzajímavějších věcí a vydali album. Začali jsme pilovat skladby a postupně je utvářet ke svému obrazu,“ řekl Pepa, kytarista kapely Šamat. Na webu www.samatband.cz  je možno album získat ve fyzické podobě. Pepu jsme vyzpovídali ještě trochu víc.

 

V čem se podle tebe liší nové písně od těch předchozích, co jste vydali?

Myslím, že ty předchozí věci měli něco do sebe. Každý počin ve studiu zaznamenává jiné období kapely. Teď jsme chtěli opravdu změnu a řešili jsme hodně detaily.  A vsadili jsme na studio, které se hodně zaměřuje na aktuální zvuk. Čímž moc děkujeme za velkou pomoc a zkušenost Václavovi ze studia Bomb Jack.

Na webu www.samatband.cz  je možno album získat ve fyzické podobě

Proč název: V zajetí doby?

Protože většina věcí se zaměřuje na běžná témata našeho všedního života. A problémy co nám přinesla doba. 😀

 

Co plánujete na zbytek roku?

Na léto máme nějaké akce a na podzim se to už taky rýsuje. Chtěli bychom tento rok co nejvíce naživo představit nové CD. V nejbližší době vyjde nový videoklip na píseň Mrhaj čas. A na konci roku, jako jednu z posledních zastávek chceme křest ve Valašských Kloboukách. Konkrétně to bude v malém sále v KD ve Valašských Kloboukách.

 

Kapele přejeme hodně úspěchů a už se těšíme na nový videoklip.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA