Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kapela STRAM natočila nový videoklip

date_range 25.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Zbrusu nový videoklip, tentokrát o neplánovaném přistání létajícího talíře na Valašsku, představí STRAM ještě před koncem roku. V předpremiéře ho budou moci poprvé zhlédnout návštěvníci koncertu ve vsetínském klubu Tři opice 28. prosince. O den později se pak uskuteční oficiální premiéra v horském hotelu Portáš.

 Z natáčení videoklipu ke skladbě Mimozemšťan

Klip skupina natočila v době podzimního soustředění, které se letos konalo v Lužné. Přesněji na odlehlé chatě v horách nad Lužnou a v jejím okolí. Podkladem pro humorně laděný příběh se stala skladba Mimozemšťan z alba Dlouhá cesta. „Tuto píseň jsme už loni zařadili do základního repertoáru, takže je mezi našimi fanoušky celkem známá. Věřím, že líbit se bude i jako videoklip," doufá zpěvák skupiny Jirka Pirník, který si ve snímku zahrál roli nápadníka. Jeho partnerku, s níž má v lese tajnou schůzku, ztvárnil Libor Šenk, člen doprovodného týmu STRAMu. „Je pravda, že maskérka si s Liborem musela trochu pohrát, aby z něho udělala celkem atraktivní mladou slečnu, ale výsledek stál za to. Až jsme se divili, jakou moc mají různá líčidla," komentoval proměnu režisér a kytarista v jedné osobě Vojta Kocůrek. Kdo ztvárnil mimozemšťana, jenž při natáčení neplánovaně vylekal několik turistů, skupina zatím tají. Faktem je, že zelený mužík v masce kosmického cestovatele budil v lese respekt. Do příběhu zasáhne ještě žárlivý policista, který Mařenku platonicky miluje a tajně ji na cestě do lesa sleduje. Muže zákona si zahrál Dan Káčer.

 Z natáčení videoklipu ke skladbě Mimozemšťan

Premiéře, která se uskuteční v sobotu 29. prosince na hotelu Portáš v Javorníkách, bude předcházet tradiční výšlap z parkoviště ve Vranči. „Stalo se už tradicí, že poslední koncert roku absolvujeme na Portáši. Akci zároveň bereme jako poděkování našim příznivcům, takže i letos bude vstup na koncert zdarma," uvedl kytarista skupiny Michal Mikulenka. Sraz nadšenců, kteří tradiční výšlap nehodlají vynechat, bude v 17 hodin na konečné zastávce autobusu na parkovišti ve Vranči. Doprava na místo je individuální, v případě nepříznivého počasí je třeba počítat s kvalitním oblečením.

Videoklip o setkání Valachů s návštěvou z vesmíru pořadatelé promítnou už o den dříve ve vsetínském klubu Tři opice. Předpremiéra bude součástí koncertu, který v Lidovém domě startuje v pátek ve 20 hodin.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA