Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kapela Traverza postoupila do druhého kola soutěže Zlín Film Festivalu

date_range 11.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

V konkurenci 60 amatérských kapel z celé republiky uspěli i hudebníci uskupení Traverza z Brumova-Bylnice. Dostali se do druhého kola hlasování mezi vybraných 10 kapel. Které tři kapely uspějí ve druhém kole hlasování a přijedou zahrát jako předskokani kapel MANDRAGE, MIRAI a INEKAFE? O tom rozhodnete vy.

 

Soutěž vyhlásili organizátoři Zlín Film Festivalu. Hlasuj pro kapelu, kterou chceš vidět v koncertní zóně 59. Zlín Film Festivalu a vyhraj mobil Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB, balíček vstupenek do kina, volňásky do koncertní zóny ENAPO a další ceny.

 

Hlasovat pro svoji oblíbenou kapelu můžes ZDE.

 

Traverza

 

Kapela Traverza je mladá rocková – punkrocková kapela z Valašska. Z kraje roku 2016 ji založili Tomáš Satín (frontman, kytarista a zpěvák) a Radek Bartošák (sólový kytarista a zpěvák). Nyní tuto dvojku doplňuje Kamil Vaculčík (baskytara a zpěv) a Zbyněk Pohůnek (bicí a zpěv). Za celou dobu svého působení na zdejší scéně už kapela stihla sehrát desítky koncertů a dokonce si zahrála i s takovými kapelami jako jsou např. Iné kafé, Zakázaný ovoce, Reflexy, Voxel, Martin Harich, atp. Na začátku roku 2018 Traverza vydala své první album s názvem „Zrcadlo“, které ihned vyvolalo nával pozitivních hodnocení ze všech stran.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi