Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Karlovarský filmový festival jede do klobouckého kina Svět

date_range 03.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Od pátku 3. července budou mít diváci neopakovatelnou příležitost zažít Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, aniž by museli cestovat napříč republikou. Valašskokloboucké kino Svět má tu čest patřit k bezmála stovce sálů, na jejichž plátna bude festival promítat svou přehlídku TADY VARY ve vašem kině. Programový blok nabídne 16 filmových titulů v průběhu devíti dnů, k tomu živé úvodní přenosy do sálů i vstupy filmových tvůrců. V pátek 10. července se navíc na projekci snímku Tajný agent dostaví osobně pozdravit i festivalová delegace. Tak pojďte do kina! Po červeném koberci a se skleničkou sektu…

 

„Protože v letošním roce s ohledem na situaci nemohou diváci na festival do Karlových Varů, rozhodli jsme se, že přivezeme alespoň část festivalu za nimi. Je to takové naše poděkování návštěvníkům, hostům a filmovým nadšencům, kteří každoročně vytvářejí ve Varech skvělou festivalovou atmosféru. Věřím, že se nám společně podaří nabídnout divákům nejen skvělé filmy, ale i kousek tradiční festivalové nálady,“ říká prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška.

 

„Během přehlídky zavítá jen do dvou kinosálů ve Zlínském kraji festivalová delegace – a jedním z nich bude právě kloboucké kino Svět. Zástupci karlovarského festivalu nás přijedou uvítat v pátek 10. července. Publiku představí premiéru filmu Tajný agent, a tak budou mít lidé naprosto autentický festivalový zážitek,“ uvedl k programu Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

 

Do exkluzivního výběru TADY VARY ve vašem kině byly zařazeny snímky, které zaznamenaly mimořádný ohlas na nedávných festivalech. Diváci se mohou těšit také na premiéru dokumentu Meky o životě Miroslava Žbirky nebo na evropské premiéry snímků Luxor a Bez zvláštních znamení. Online prodej vstupenek najdete zde na stránkách kina.

 

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA