Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Karlovské hudební léto zve na III.ročník

date_range 29.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 

Se začátkem prázdnin začíná i III. ročník festivalu Karlovské hudební léto. Festival představuje devět koncertů, které probíhají každý pátek ve Velkých Karlovicích v areálu Pod Pralesem. Karlovské hudební léto je festival, který si v minulých letech nenechaly ujít známé osobnosti a kapely jako AG Flek, Žamboši – držitelé dvou hudebních cen Akedemie populární hudby ANDĚL a další.

Na devíti koncertech, které se uskuteční pod širým nebem, v areálu Pod Pralesem vystoupí COP, HLUČNÍ SOUSEDÉ, GARDE, TRIO NETRIO, JANANAS, KAPELA Z HORNÍ DOLNÍ, ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA, SLÁVEK JANOUŠEK a NAVOSTRO.

 

foto archiv pořadatelů

 
„Po dvou letech už můžeme říci, že festival má svou tradici a lidi si na páteční živé vystoupení kvalitních folk-rokových kapel velice rychle zvykli. V loni jsme měli dokonce i zahraniční kapely z Francie a návštěvnost festivalu byla přes 500 účastníků. Letos se můžou fanoušci živé hudby těšit například na COP, což je nejlepší bluegrass u nás nebo na Roberta Křesťanba a Druhou trávu. Areál Pod Pralesem se stal už v minulém roce komfortnější pro účastníky festivalů. Zajistili jsme kvalitnější nasvícené pódium, nadstřešené hlediště a samozřejmě jsme nezapomněli i na ty nejmenší. Pro děti je v areálu vybudován komplet dětských průlezek se skluzavkou a s nadstřešeným pískovištěm," prozrazuje hlavní organizátor festivalu, Lubor Gášek z Velkých Karlovic.

Koncerty III. ročníku Karlovkého hudebního léta budou probíhat každý pátek, kromě 6. srpna, kdy je ve Velkých Karlovicích pouť a koncert KAPELY Z HORNÍ DOLNÍ se bude konat v sobotu. Všechny koncerty začínají vždy v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

 
¨-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA