Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Karneval ve Smolině vyhlásil deset NEJ

date_range 24.Čvn, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Karnevalové veselí, které v neděli ovládlo soutěžemi a diskotékou kulturní dům ve Smolině, patřilo hlavně dětské zábavě a deseti disciplínám v duchu toho NEJ. V maskách kovbojů, princezen, berušek, trpaslíků, fotbalistů a dalších zajímavých figurek přišlo slavit dětský svátek hned několik desítek malých účastníků a také řada dospělých. Režii odpoledního programu pro děti místní i přespolní převzaly vychovatelky z Dětského domova ve Smolině, které se také samy proměnily ve sličný tým fotbalistek. O zábavu zkrátka nebyla nouze a soudě podle spokojenosti dětí ani o sladké odměny či výhry v bohaté tombole.
 

Karneval 2010 foto DD Smolina    více fotek

 

„Letošní karneval byl jubilejní desátý, a proto nebylo náhodou, že se celé odpoledne neslo ve znamení desítek: Deset dnů před koncem školního roku bylo vyhlášeno deset NEJ letošního karnevalu. Například maska, která přijela z NEJvětší dálky, NEJmladší a NEJstarší maska, maska s NEJdelšími vlasy či dokonce s NEJvětší nohou a podobně. Ohromně jsme se přitom pobavili a užili jsme si báječných společných chvilek," pověděla o karnevalové zábavě ve Smolině vychovatelka Eva Sáblíková.

Mlsné jazýčky mohly zavítat do karnevalového bufetu se sladkostmi, ale předtím musely v soutěžích a úkolech na různých stanovištích získat speciální platidlo ve formě papírových dortíků. Pro tanečnice a tanečníky hrála dětská diskotéka a lákadlem byla i velice bohatá tombola. Jubilejní desátý karneval ve Smolině se tedy určitě povedl. Už teď se mohou děti těšit, za co se převléknou příští rok.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA