Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kde leží hudební konec světa? V osadě Pulčín

date_range 25.Čvc, 2016 featured_play_list Aktuality

 

21. ročník tradičního festivalu Amfolkfest se v malé osadě Pulčín uskuteční opět poslední červencovou sobotu. 30. července tak bude „Malý festival na konci světa" hostit oblíbené české i slovenské kapely.

V nabitém programu si každý milovník folku najde to „své". Vystoupí kapely Shamrock, Redheads, Country míza, Bodlo, Freďáci, Noca, Půljablkoň, FilipM, Pocity. Každý rok si ze Slovenska najde cestu zakládající skupina Jasoň, bez které by se festival už neobešel. Jako hlavní host vystoupí kapela Neřež. Na závěr čeká všechny návštěvníky oblíbený country bál v podání kapely Vocode.

Jednotné vstupné činí 180,- Kč a hudební tóny se Pulčínem začnou linout přesně v pravé poledne. Výběr kapel hraje klíčovou roli pro každý festival, avšak jedinečnost Amfolkfestu se pojí i s nádhernou krajinou Pulčínských skal a přátelskou až rodinou atmosférou. Hlavní pořadatelka Eva Endy Rohlenová doplňuje: „Náš festival děláme již mnoho let s téměř stejnými pořadateli, z nichž se za tu dobu stali dobří přátelé. To se vždy na celkové atmosféře festivalu pozná, pak mohou být tropická vedra nebo bouřky a vše zvládneme."

Kapela Neřež                plakát akce ZDE

Festivalové dění, které počet obyvatel z původních cca 90 lidí mnohdy zčtyřnásobí, vypadá jako velká zahradní párty. V zrekonstruovaných prostorách místního Informačního centra a v přilehlé zahradě tepe srdce festivalu, který je oblíbený všemi věkovými skupinami. Děti se také nenudí, zajímavý program pro ně zajišťuje Rodinné a mateřské centrum Sluníčko. Stanování je opět možné na romantickém tábořišti u skal, v areálu restaurace Stodola, nebo blíže k centru dění na louce u restaurace U Williho. V blízkosti této restaurace je zajištěno i parkování pro festivalové návštěvníky.

Původní název festivalu je vlastně zkratkou slov amatérský folkový festival. Muzikanti se možná za profesionály nepovažují, avšak o to více jsou jejich výkony oceňovány potleskem návštěvníků.

Hudba, přátelé, kafe do hrnku, frgály, kyselice, špekáčky, léto a vše ostatní, co k festivalu patří, vás čeká na Amfolkfestu. Sbalte stan, děti, čtyřnohé miláčky a přijeďte poslední červencovou sobotu. Nebo nejlépe už v pátek odpoledne, zasvěcení vědí, že večer před festivalem stojí za to!

Více informací naleznete na www.amfolkfest.cz

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA