Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kdo je Petr Michálek? – superman kandidující na Zlínsku do Senátu

date_range 29.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Petr Michálek, zadavatel: STAN/ zpracovatel: STAN

Petr Michálek včera oznámil svou kandidaturu do Senátu. Kandidovat bude ve volebním obvodu 78. Zlínsko, kam patří i okolí Valašských Klobouk a Horní Lidče. Jeho velmi osobité grafické ztvárnění kampaně, ve kterém vystupuje coby superman, sklidilo velký zájem lidí na internetu. Proto bychom vám rádi přiblížili, kdo vlastně Petr Michálek je, a proč se rozhodl kandidovat…

 

Začnu jednoduchou otázkou, proč zrovna ten superman?

Už jste asi pochopili, že nechci být klasický senátor, a tak není klasická ani moje kampaň. A navíc jsem vždycky toužil mít takový pekáč buchet!

Ale vážně. Vadí mi, jak se někteří politici snaží přesvědčit veřejnost o tom, že nás spasí jen ti, co mají superschopnosti. Já na tohle nevěřím. A protože nejlepší obrana je útok, dělám si z nich (a ze sebe) legraci. Na stávající politice je totiž šílené i to, jak se bere vážně, nemyslíte?

 

Těžko říct. Váš slogan tedy zní NOVÝ TYP SENÁTORA. Co si pod tím lidé mají představit?

Především to, jak se na funkci senátora dívám. Není přece možné pořád dokola mluvit jen o “pojistce demokracie” a divit se, proč do senátu volí tak mizivé procento občanů. Víte, než jsem se definitivně rozhodl, že budu kandidovat, tak jsem mluvil s více jako dvaceti starostkami a starosty z našeho obvodu. Oni totiž moc dobře vědí, co potřebují. Konkrétní věci, žádné řeči. A já jim v tom jako nový typ senátora chci pomoci.

Proto nabízím tento nový koncept, který přímo navazuje na mou práci v divadle: aktivní řešení konkrétních problémů našeho regionu.

 

Můžete uvést nějaký příklad z divadla?

Určitě. V sobotu 14. března mi došlo, že budou potřeba roušky. V pondělí 16. března už jsme první kusy ušité v divadle darovali lidem v první linii. To nebyla moje zásluha. Prostě jsem rychle dokázal propojit ty správné lidi – to je nový typ senátora.

Můj kamarád mi jednou řekl: “Všichni mluví o tom, jak zasadit strom, ale ty ten strom umíš i zasadit!” To je přesně ono. Já zkrátka nejsem člověk, který bude sedět v první řadě jako VIP a na úvod řekne pár hřejivých slov. Raději jsem v akci a přímo posouvám věci dál.

 

Co od vás tedy do budoucna můžeme očekávat?

Určitě můžete sledovat můj FB nebo stránku michalekdosenatu.cz, kde budu postupně zveřejňovat svůj konkrétní program. Mám také v plánu vyrazit do vyjet mimo Zlín a potkávat se s voliči a starosty jednotlivých obcí. Obecně vzato mi půjde o to, abych vedl dialog.

 

 

Zeptali jsme se také Elišky Olšákové (starostky Valašských Klobouk), proč veřejně podpořila Petra Michálka: ,,U Petra si cením jeho manažerských schopností, jeho pracovitosti a slušnosti. Je to muž s jasným názorem, který nepolitikaří! Jsem přesvědčená, že do politiky přinese nadhled a novou energii. “

 

Petr Michálek

– Je mu 43 let a má 4 děti

– Od roku 2010 působí coby ředitel Městského divadla Zlín

– Napsal či režíroval několik her. Mezi nejznámější patří například Ovčáček čtveráček, Uspokojenkyně nebo Dobrý proti Severáku

– ve volbách 2018 byl zvolen zastupitelem města Zlína

 

 

zadavatel: STAN/ zpracovatel: STAN

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA