Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kino Svět promítá Čtyři dohody s J. Duškem

date_range 31.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Kino Svět nabídne v pátek 31. ledna svým divákům záznam oceňovaného představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem. Promítat se začne v 19: 30 hod. Do kin je tento film distribuován omezeně – pouze v průběhu ledna s podtitulem Začněte nový rok podle Čtyř dohod. Lidé mají tak jedinečnou možnost zhlédnout úspěšné představení přímo ve Valašských Kloboukách.

Již více než devět let herec Jaroslav Dušek a jeho kolegové provází v pražském Klubu Lávka v představení Čtyři dohody diváky nejen učením toltéckých šamamů, ale i cestou životem za osobní svobodou a štěstím. Úspěšné představení na motivy stejnojmenného bestsselleru Dona Miguela Ruize, shlédlo již více než 150000 diváků. Režie dvouhodinového záznamu se ujali Miroslav Janek a především Olga Špátová, která jej kreativně obohatila černobílými záběry ze soukromých rodinných archivů. V představení s Jaroslavem Duškem dále vystupují Pjér La Šé´z a Alan Vitouš, o světelný design se stará Viktor Zborník.

Čtyři dohody jsou:
1. Nehřešme slovem
2. Neberme si nic osobně
3. Nevytvářejme si žádné domněnky
4. Vždy dělejme vše, jak nejlépe dovedeme

Páteční večer ve valašskoklobouckém kině může přinést více než jen kulturní zážitek.

Web filmu

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA