Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kino Svět promítá i v týdnu po vánocích

date_range 27.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Fanoušci stříbrného plátna se mohou za kulturními zážitky vydat i ve dnech vánočních svátků a na Nový rok. Kino Svět ve Valašských Kloboukách si pro ně totiž připravilo hned dvě filmová lákadla posledních týdnů. Na programu bude jak jedna čerstvá česká novinka, tak i pokračování ságy o mladém čarodějnickém učni.

„Letos o Vánocích zveme diváky na český film Občanský průkaz, který hrajeme v úterý 28. prosince v 19:30 hodin. V sobotu 1. ledna pak potěšíme všechny příznivce Harryho Pottera uvedením první části závěrečného dílu Harry Potter a Relikvie smrti. Promítáme opět od 19:30," informovala Marie Kolajová z Městského informačního centra Valašské Klobouky. K návštěvě některého z představení pozvala všechny, kdo si nechtějí nechat ujít výjimečný filmový zážitek.

Snímek Občanský průkaz vznikl na motivy knihy Petra Šabacha a jistě přiláká jak na výborné herecké obsazení, tak i na záruku kvality, kterou dává autorské duo režiséra Ondřeje Trojana a scénáristy Petra Jarchovského. Druhý titul diváky přenese do světa magie, kde prožívají svá dobrodružství Harry Potter a jeho čarodějští společníci. Celovečerní film bude tentokrát v českém znění.

Lenka Zvonková

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA