Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobucké Kino Svět se těší na diváky, nejprve na ty dětské

date_range 31.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kino Svět Valašské Klobouky

První film po 234 dnech bude odehrán na Den dětí a věnován bude právě nejmenším divákům. Od 17 hodin se začne promítat některý z dřívějších animovaných filmů a děti se mohou těšit po skončení filmu na sladký dárek.

 

Valašskokloboucké kino Svět začíná promítat v úterý 1. června 2021. A datum není vybrán náhodně. 1. června je Den dětí, a protože chtějí slavit a doufají, že je co slavit, tak první film po 234 dnech bude patřit nejmenším a nejmilejším divákům. Zaměstnanci kina věří, že právě z nich rostou noví filmoví fanoušci. V úterý 1. června proto budou od 17 hodin promítat některý z dřívějších animovaných filmů a děti se mohou těšit po skončení filmu na sladký dárek.

 

„Večerní program symbolicky začneme filmem, kterým jsme v pátek 9. října 2020 končili. Je to česká komedie Bábovky. Věříme, že je hodně diváků, kteří tento film neviděli anebo si jej chtějí užít znovu v přítmí kina na velkém plátně,“ uvedlo vedení klobuckého kina.

Další filmový program bude zveřejněn postupně, ale už teď se můžete těšit na českou komedii Matky. Dále film Tichý společník, který se točil mimo jiné i v Lidečku, originální a hodně divokou Nadějnou mladou ženu a také animovaný film Duše.

 

Pravidla a platná opatření při návštěvě kina najdete ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA