Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kino Svět zve na nový film Svatá čtveřice

date_range 21.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Na plátna kin koncem srpna vstoupil nový český snímek scénáristy Michala Viewegha a režiséra Jana Hřebejka Svatá čtveřice. Komedii o tom, jak může cesta do exotických zeměpisných šířek rozčeřit vody manželského stereotypu dvou párů, si budou nyní moci užít také diváci ve valašskoklobouckém kině. Film bude uveden v sobotu 22. září od 19:30 hodin.

Kolegové elektrikáři Ondra a Vítek, které ztvárnili Hynek Čermák a Jiří Langmajer, dostanou lákavou nabídku na exotickou brigádu na karibském ostrově, kde hurikán poničil elektrické vedení. Oba hrdinové jsou přátelé i v soukromém životě, jsou sousedy ve dvojdomku a kamarádí spolu i jejich manželky a děti. Idylu tohoto harmonického soužití narušuje jediná věc, a to ubíjející stereotyp manželské erotiky. Řešení se možná najde na právě zmíněné zahraniční cestě, na niž se s pány vydají i jejich drahé polovičky. Exotické prostředí je přivede k zosnování plánu, po němž už jejich sexuální život nebude nikdy stejný.

Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA