Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kladovce začalo hořet kolo. V Brumově se tvořily kolony

date_range 12.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: redakce

Svědci popsali, že nejdříve slyšeli silnou ránu od proražené pneumatiky, poté začal z míst nápravy návěsu vycházet kouř. Událost se stala v úterý 11. června v Brumově-Bylnici. Ve 14:15 hodin byl vyhlášen požární poplach jednotce profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky a dále jednotkám dobrovolných hasičů Valašské Klobouky a Brumov.

 

Situace naštěstí nebyla vážná a oheň se podařilo rychle zlikvidovat. „Po příjezdu na místo byl potvrzen požár zadního kola, ve 14:23 hodin hlášena lokalizace a v 14:38 hodin již celková likvidace události,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 

Poškozený kamion blokoval jeden jízdní pruh. Do odstranění následků požáru řídili policisté dopravu kyvadlově, což mělo za následek tvoření dlouhých kolon.

 

Foto: redakce a HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi