Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kloboucká základní škola otevřela své hřiště veřejnosti

date_range 10.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Víceúčelové hřiště u základní školy

Kloboucká základní škola začátkem května otevřela své víceúčelové hřiště k aktivnímu odpočinku dětí i dospělých. Od letošní sezóny bude platit nová otevírací doba sportovního areálu, a tak sem mohou sportovci přicházet ve dnech školního vyučování od 14.30 do 22 hodin, o víkendech od 9 do 22 hodin. Vstup na hřiště bude volný a bezplatný. K dispozici bude jak atletický ovál, tak okolní travnaté plochy a nově i oplocené vnitřní hřiště s umělým povrchem. Návštěvníci, kteří by si rádi zajistili vyhrazení hřiště pro vlastní sportování, si mohou požadovaný čas za poplatek rezervovat.

 

„Naší snahou je podpořit sportovní aktivity dětí i dospělých a nabídnout jim příležitost ke smysluplnému trávení volného času. Při setkání s občany jsem často slýchal, že nemají kde volně sportovat a že by přivítali, aby byla oplocená část areálu víceúčelového hřiště dostupnější. Od letošní sezóny tedy tuto možnost otevíráme, takže lidé budou moci podle svých možností libovolně přicházet trénovat, zakopat si, zaběhat nebo zaházet na koš,“ vysvětlil starosta Josef Bělaška.

 

„Dříve byla k užívání vnitřního hřiště zapotřebí rezervace, po domluvě s vedením města jsme nově upravili provozní řád tak, aby bylo možné přicházet za sportem kdykoli bez nutnosti předchozí objednávky. Samozřejmě, pokud někdo bude chtít vlastní rezervaci, bude mít přednost a v daném čase pro něj bude hřiště vyhrazeno,“ uvedl ředitel základní školy Karel Ptáček. Rezervace víceúčelového hřiště přijímá správce na telefonu 739 499 858.

 

Hřiště však není určeno pro cyklisty ani návštěvníky na kolečkových bruslích, protože jeho speciální umělý povrch se při jízdě ničí. Podobně se sem nesmí ani v obuvi s černou podrážkou. Další pravidla uvádí provozní řád.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA