Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kloboucké gymnázium na vrcholu ve Zlínském kraji. Maturity dopadly výtečně

date_range 07.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Třída 4. G, Gymnázium Valašské Klobouky

Školní rok 2018/2019 byl nezapomenutelný nejen díky četným akcím, které mohli žáci Gymnázia Valašské Klobouky se svými vyučujícími prožít, ale především díky mimořádným úspěchům v soutěžích a při skládání “zkoušky dospělosti”.

 

Studenti 4. G zúročili v jarním termínu státních maturit 2019 své intenzivní čtyřleté snažení a ve výsledcích maturitních zkoušek gymnaziálního vzdělávaní ve Zlínském kraji vystoupali až na samotný vrchol. Mezi 15 gymnázii Zlínského kraje obsadili skvostné 1. místo v didaktických testech z českého i anglického jazyka. Jak v písemné práci, tak v ústní části z anglického jazyka obhájili neméně hodnotné 2. místo. Stříbrnou příčku obsadili i ve slohové práci z jazyka českého. Jistě potěší i 4. místo v ústní zkoušce z češtiny a 5. pozice v didaktických testech z matematiky.

 

„Tyto vynikající studijní výsledky jsou dokladem kvalitní pedagogické práce a tím nejkrásnějším dárkem, který mohla naše škola v jubilejním 70. roce své existence od svých absolventů obdržet. Děkujeme a těšíme se na setkání se studenty i veřejností dne 18. října v KD Klobučan, kde se bude konat slavnostní akademie a studentská diskotéka, kterými vyvrcholí oslavy již zmiňovaného jubilea. O bližším programu budeme již brzy informovat,“ uvedla RNDr. Cepková, ředitelka školy.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi