Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kloboucký úřad je Férový zaměstnavatel

date_range 29.Kvě, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V šestém ročníku krajské ankety Férový zaměstnavatel zvítězil v kategorii nepodnikatelských subjektů Městský úřad Valašské Klobouky. Titul získal za rozsah podpory, kterou směřuje ke svým zaměstnancům v oblasti slaďování pracovního a rodinného života, za realizované dobrovolnické projekty, aktivity pořádané pro rodiny zaměstnanců, rozvoj sociálních služeb a dalších. Anketu organizuje Zlínský kraj společně s Krajskou hospodářskou komorou.

 Ocenění Férový zaměstnavatel                        foto: Zlínský kraj

„Valašskokloboucký městský úřad ve své praxi zohledňuje rovné příležitosti, umožňuje svým zaměstnancům přizpůsobení pracovní doby s ohledem na péči o děti či seniory v rodině, rozvíjí dobrovolnické aktivity a zprostředkovává rovněž zapojení do různých charitativních projektů. Díky spolupráci se spolky na pořádání kulturních a jiných akcí také podporuje místní komunitu a její soudržnost," sdělil k hlavním hodnoceným aspektům tajemník Karel Švach.

 Ocenění Férový zaměstnavatel

„Ocenění vnímáme jako pozitivní signál o tom, že jsme vnitřní kulturu a společenskou zodpovědnost organizace nastavili správně," dodala Eva Fialová, manažerka kvality městského úřadu.

Společně s klobouckým městským úřadem byly oceněny ještě tři firmy, a sice v kategorii do 50 zaměstnanců mmcité 1, a.s., do 250 zaměstnanců BRANO a.s., SBU Plasty, a mezi většími podnikatelskými subjekty pak Greiner Assistec, s.r.o.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA