date_range 06.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality

Val.Klobouky – Rusava 5:0 (4:0)

Branky: 4.,27.,37. min. Krahula, 22.Maňas, 79.Beňo
Rozhodčí: Blažek

Dne 5.4.09 sehráli muži 17.kolo 1.B třídy skupiny "B".Soupeřem jim byl tým SK Rusava. Zápas začal v 16:00. Klobouky byly jasným favoritem a to bylo vidět i na hřišti. Hned ve 4.minutě faulovali hosté pronikajícího Zoubka a Krahula otevřel skóre z pokutového kopu. Ve 22.minutě to už bylo 2:0, když skvělý pas Nevrlky zpracoval Maňas a nekompromisně míč napálil k tyči.

Za pět minut to bylo už dokonce 3:0, když se uvolnil Zoubek a předložil přihrávku před prázdnou bránu Krahulovi, který už neměl problém zvýšit. O chvíli později mohl stejný hráč zkompletovat hattrick, ale gólman hostí tentokrát podržel svůj tým.

Krahula si ale vše vynahradil v 37.minutě, když po centru Maňase zvýšil na 4:0. Stejný výsledek platil po poločase. Druhá půle se už za rozhodnutého stavu spíše jen dohrávala. V 71.minutě poslal Valenčík centr na Beňa, který skóroval, ale rozhodčí gól kvůli ofsajdu bohužel neuznal. V 79.minutě se už ale mohl Beňo radovat, neboť se mu podařilo zvýšit na konečných 5:0. Klobouky si tak udržely první místo před Slavičínem "B", který na ně v tabulce ztrácí jeden bod.

Sestava VK : Slovák, Nedavaška, Martínek, Kozubík(58.ŽK), Nevrlka(85.Novák), Ptáček, Zoubek, Valencím (75.Šuchma), Nahodil(19.ŽK), Maňas (53.Beňo), Krahula

Na střídání: Švach J., Novák, Šuchma, Beňo, Švach