Dorost: Val.Klobouky-Bylnice 7:0 (3:0)

Branky: Pechanec3, Sáblík, Nevrlka, Andrýs D., Kůdela,
Žluté karty: Pechanec,Nevrlka
Rozhodčí: Poláček

Úvodní čtvrthodina přinesla tlak domácích, který však nebyl vyjádřen brankově. Ale zanedlouho se Klobouky už mohly radovat, když se po ose Kůdela-Sáblík-Pechanec trefil posledně jmenovaný. Asi tak za pět minut to bylo 2:0, když se po centru Dubčáka trefil se štěstím Sáblík. Poločasový stav uzavřel na 3:0 svou druhou brankou Pechanec, když překonal golmana hostů nadvakrát. Ten samý hráč zkompletoval z kraje druhé půle hattrick. Pátou branku přidal Andrýs D.,když doklepával hlavou do prázdné branky lob Dubčáka. Po několika minutách to bylo 6:0, když rozehráli Pechanec s Dubčákem roh nakrátko a Dubčák našel centrem hlavu Nevrlky, který se nemýlil. A brankový účet zápasu uzavřel po přihrávce Sáblíka premiérovou brankou Kůdela.

Sestava: Beněk-Polách,Olšák(Maniš),Kůdela,Trojáček, Pechanec, J., Sáblík(C), Dubčák(Daněk), Nevrlka, Andrýs D.,Lysáček(Pechanec M.)

Trenér: Novák P.,Kupčík O.

Muži: Val.Klobouky-Bylnice 4:0 (2:0)

Branky: 25.,40.,55.Beňo, 82.Zoubek
Žlutá karta: 27.Ptáček

Rozhodčí: Poláček, Diváků:150

V úvodu si hosté vypracovali nadějnou šanci, kterou ale nadvakrát pouze napálili do brankáře Nedavašky. Zanedlouho na druhé straně Krahula trefil tyč. Ve 25.minutě se Klobouky ujaly vedení, když se po nádherném centru Martínka trefil hlavou Beňo. Za čtvrthodiny stejný hráč zvýšil na 2:0 po přihrávce Maňase. Poločas tedy skončil 2:0. Hned v úvodu druhého dějství vychytal Krahulovu hlavičku gólman hostů. Za deset minut později zkompletoval hattrick Beňo, když se trefil opět po centru Martínka. Poté střela Ptáčka z přímého kopu skončila na břevně. A přibližně deset minut před koncem uzavřel účet zápasu brankou Zoubek.

Sestava: Slovák(C),Nedavaška(57.Šuchma),Martínek,Častulík,Kozubík, Nahodil, Zoubek, Ptáček(82.Švach), Maňas(69.Valenčík), Beňo, Krahula

Trenér: Charvát P.