Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky dostaly od občanů horší dvojku

date_range 01.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Sedmý ročník dotazníkového šetření spokojenosti občanů realizovala v polovině letošního roku valašskokloboucká radnice. Přímo v ulicích města bylo osloveno 251 respondentů, kteří v osmi otázkách hodnotili dílčí stránky fungování městského úřadu i obraz radnice jako celku. V porovnání s předchozím rokem se spokojenost zvýšila, a to jak z pohledu hodnocení profesionality a přístupu jednotlivých odborů, tak i z hlediska vnímání celkového image úřadu.

„Dotazníkové šetření spokojenosti nám poskytuje nezastupitelnou zpětnou vazbu v rámci systému řízení kvality ve veřejné správě. Z letošního vyhodnocení vyplývá, že občané dotčené oblasti, ať už se týkají práce úředníků, odboru či celého úřadu, vnímají lépe než v loňském roce," pověděla Eva Fialová, referentka odboru matriky a evidence obyvatel, která má na starosti sebehodnotící model CAF. „Například spokojenost s úrovní a kvalitou služeb, které poskytují jednotlivé odbory, se zlepšila ze známky 2,34 na 1,58. Průměrná udělená známka v rámci celého dotazníkového šetření pak činila 2,2," poznamenala.

Ilustrační foto MěÚ Valašské Klobouky

Z výsledků je patrné, že respondenti nejčastěji vyřizují záležitosti na odboru matriky a evidence obyvatel, odboru dopravy a silničního hospodářství, odboru finančním a odboru sociálních věcí. Nejlépe, a sice průměrnou známkou 1,5, byla hodnocena dostupnost úřadu a jeho úřední hodiny. Image úřadu si vysloužil průměrné hodnocení 1,85.

Podrobné výsledky dotazníkového šetření spokojenosti občanů jsou k dispozici ZDE.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA