Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky mění termín svozu odpadu

date_range 30.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Místní části města Valašské Klobouky čeká od 1. dubna úprava termínu, kdy bude probíhat pravidelný svoz komunálního odpadu. Namísto stávajícího čtvrtku budou nově popelnice vyváženy vždy v pondělí. Změna bude platit jednotně v Lipině, Smolině i Mirošově. Poslední svoz podle dřívějšího harmonogramu tak proběhne ve čtvrtek 30. března a nově už naváže svoz v pondělí 10. dubna.

 Popelnice na komunální odpad             foto: MěÚ Valašské Klobouky

„Důvodem k přehodnocení harmonogramu je především časová přetíženost jednoho svozového dne, kdy ve čtvrtek je vyvážena nejen velká část lokalit ve Valašských Kloboukách, ale taktéž řada okolních obcí. Protože je druhým svozovým dnem pondělí, bylo přikročeno k přesunu pravidelného vývozu v místních částech právě směrem k začátku týdne," popsal místostarosta Martin Janík a poděkoval všem občanům za pochopení.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA