Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské Klobouky nabízejí pozemky k usušení sena

date_range 05.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Přes 26 tisíc metrů2 zelených ploch nabízí město Valašské Klobouky drobným zemědělcům k bezplatnému zužitkování trávy. Po dohodě mohou pozemky vlastními prostředky pokosit a usušit si seno ke krmení chovaných zvířat. Vytipováno je hned osm lokalit ve městě i v místních částech Smolina a Lipina. Plochy mají rozlohuv rozmezí od 550 do 5800 m2a některé jsou vhodné i ke strojnímu sečení.

 

„Po suchých letech, kdy místní zemědělci pociťovali nedostatek sena ke krmení a bylo obtížné ho také obstarat jinde, přicházíme s nabídkou, která bude výhodná pro obě strany. Město ušetří na sečení a zemědělci získají krmení pro svá zvířata,“ popsala starostka Eliška Olšáková.

 

Zájemci se mohou obrátit na vedoucího odboru vnitřních věcí Petra Štajnera, který s nimi dohodne podmínky. Kontaktní telefon je 577 311 146 a e-mail stajner@mu-vk.cz.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA