Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky přivítaly patnáct nových občánků

date_range 27.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Narození dítěte pro rodinu znamená začátek úplně nového života, ve kterém takřka nic nezůstane při starém. Děťátko do něj vnese spoustu něhy a lásky, ale také změní žebříček hodnot a přiměje rodiče nahlížet na svět jinýma, zodpovědnýma očima. Ať je toto období krásné, plné radosti, štěstí a rodinné pohody, popřálo novopečeným rodičům a nejmladším občánkům také vedení města Valašské Klobouky.

„Vítání občánků je obnovená tradice, kterou jsme letos uskutečnili už podruhé. Tentokrát jsme blahopřáli rodičům patnácti dětí, které se narodily od května do září. Obzvláště velká gratulace směřovala do dvou rodin, kde si užívají dvojitou porci radosti i starostí, narodila se jim totiž dvojčátka," pověděla k vítání občánků referentka evidence obyvatel Soňa Kovaříková.

foto MěÚ Valašské Klobouky     další foto

Mezi přivítanými dětmi byli Vojtěch Podešť, Jolana Ridošková, Nathali Hrbáčková, Matěj Žák, Dominika Řeháková, Vlastimil Horáček, Linda Láníková, Matěj Slaběňák, Mirek Zapalač, Leona Sekulová, Sára Šimoníková, Josef a Tobiáš Janíkovi a Filip a Gabriela Šindlerovi. Každé miminko obdrželo pamětní list, plaketu a drobné dárky, maminky pak přijaly blahopřání a květiny. Obřad dokreslil kulturní program dětí ze základní školy.

Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA