Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky v pátek rozsvítí vánoční strom

date_range 29.Lis, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 30. listopadu můžete být přítomni tomu nevšednímu okamžiku, kdy se letos poprvé v celé své kráse rozzáří vánoční strom města. Příjemnou atmosféru podpoří cimbálová muzika Klobučan, příchod Mikuláše s čerty, voňavý punč i švédské ohně. A z náměstí můžete zamířit přímo do kostela, kde vás bude čekat mimořádný zážitek na koncertě kytarového mistra Lubomíra Brabce.

„Stalo se již milou tradicí, že v předvečer hlavního jarmekového dne se k vánočnímu stromu přicházejí naladit děti i dospělí. Program začne v 16:30 a až se ještě trochu víc zešeří, společně strom rozsvítíme. Potom už mohou děti vyhlížet svatého Mikuláše v doprovodu čertů," pověděl ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky Jaroslav Baloušek. Vedle sladké mikulášské nadílky bude připraveno i něco horkého na zahřátí, návštěvníci budou moci ochutnat vánoční punč, svařené víno nebo čaj.

Rozsvicování vánočního stromu města Valašské Klobouky

Páteční jarmekový program bude pokračovat koncertem kytaristy Lubomíra Brabce, který před publikem stane v 18 hodin v kostele Povýšení svatého Kříže. „Své vystoupení nazval Kytara v čase staletí a posluchače nadchne precizním provedením skladeb pocházejících z různých uměleckých období od 16. do 20. století. Nenechejte si ujít jeho mistrovský přednes a přijďte si vychutnat výjimečný umělecký zážitek," pozval Jaroslav Baloušek.

Jarmekové zajímavosti najdete také na webu www.jarmek.cz a na facebookovém profilu

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA