Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobouky Vašima očima: Přijďte ve středu vyjádřit svůj názor

date_range 26.Úno, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Veřejné fórum „Klobouky Vašima očima“

Zdravé město Valašské Klobouky zve svoje občany na šesté veřejné fórum „Klobouky Vašima očima“. Lidé mohou při tomto setkání vyjádřit svůj názor, podílet se na sestavování podnětů a spolupracovat na určení TOP 10 problémů, pro které se má hledat řešení. Diskutovat se bude o územním rozvoji, životním prostředí, dopravě, sociálním prostředí, ekonomice, cestovním ruchu, vzdělávání, kultuře a dalších tématech. Fórum se uskuteční ve středu 28. února od 17 hodin v kulturním domě Klobučan.

 

„Veřejné fórum dává občanům prostor pro zapojení do rozhodování o budoucím směřování našeho města. Všichni, kdo mají zájem na kvalitě života ve Valašských Kloboukách, se mohou podílet na společné konstruktivní diskusi a svými hlasy také přispět k výběru témat, která by mělo vedení města řešit a rozvíjet. Názory občanů jsou pro nás velmi důležité a uvítáme, když se na veřejném fóru objeví zajímavé náměty a impulzy,“ uvedl starosta Josef Bělaška.

 

V úvodu fóra zazní zhodnocení, jak se podařilo naložit s desítkou problémů z minulého ročníku. Následně budou lidé vyzváni k předkládání námětů na daná témata. Ve společném hlasování z nich pak zvolí aktuálních TOP 10 problémů města. Tato sada postoupí do ověřovací ankety, v níž veřejnost svými hlasy potvrdí či pozmění pořadí důležitosti.

 

Během programu se mohou účastníci těšit na soutěž o ceny, fairtradovou kavárnu i občerstvení ze zdravé školní jídelny ZŠ Valašské Klobouky.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA