Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobučané opanovali pitínský turnaj

date_range 29.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Na tomto turnaji se sešli čtyři nejlepší hráči z Valašských Klobouk a pátý hráč z Luhačovic, který svými výkony výborně doplnil úroveň této čtveřice. Jak jinak nazvat takové utkání než VIP NIVÁKŮ SINGELS? Neděle 24. 3. 2013 se tak stala pro tuhle naši malou partičku pěkně náročným odpolednem. Už při příjezdu hráčů bylo jasné, že mini turnaj svým obsazením slibuje dramatické zápasy.

I tentokrát do naší soutěže vstoupili dva úplně noví tenisté z Kloboucka. Pavel Andrýs a osmnáctiletý Jan Kostka, který předvedl náramně pěkný tenisový styl hry. První zápas zahájili bojovníci Jan Nahodil se svým svěřencem Janem Kostkou. Zkušený pedagog Honza se jen tak nedá lehce porazit. Jeho výsledky 6:2, 6:2, 6:2 značí o nadhledu ve svém stylu hry. Jak nádherná podívaná se naskýtala při tak rozvážné hře. Jen málokdo zvládá tak náročnou vytrvalost, než soupeř začne hru kazit. Jan Kostka jako nejmladší a výborný hráč dal do celého zápasu hodně energie. Jelikož ale neznal povrch na kterém se mělo hrát, velká bojovnost mu nepřinesla jen čtyři vítězné body, ale krásné třetí místo (6:3, 6:3, 2:6, 4:6).

Klobučané opanovali pitínský turnaj (foto Marcela Berčíková)   …další fotky

Pavel Andrýs se také necítil jistý při jiném povrchu, než obvykle bývá. Je náročné vstoupit na bojovou plochu a sehrát tak dokonalý zápas, aby se dostal hráč na přední místa žebříčku. Ale utkání proti Milanovi z Luhačovic (6:1) mu pomohlo umístit se alespoň na čtvrtém místě. Nevedl si špatně (3:6, 2:6), než se potkal s Davidem Dorňákem. Zde to bylo jednoznačné pro Davida – 6:0.

Zato Milan Miklas Davida pěkně potrápil. Chvílemi se zdálo, že jako jediný svými tvrdými údery přemůže favorita turnaje. Zatlačil ho až do stavu 5:7. David ale opět nezklamal. Povrch ve vyteplené nafukovací hale mu sedí, jeho tělo si libuje při těžkých úderech a přináší zatím štěstí tomuto mladému muži, který se svým klidným chováním při těžkých zápasech nikdy nenechá vyvést z normálu. Tvrdým bojem získal všech osm bodů, neztratil žádný set, a tak si zasloužil trofej VIP tenisty sezony.

Umístění, Jméno, Bydliště

1. David Dorňák, Valašské Klobouky
2. Jan Nahodil, Valašské Klobouky
3. Jan Kostka, Valašské Klobouky
4. Pavel Andrýs, Valašské Klobouky
5. Milan Miklas, Luhačovice

Marcela Berčíková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA