Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobucké hospodářské trhy začínají v dubnu

date_range 16.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Na Masarykovo náměstí ve Valašských Kloboukách se znovu vrátí stánky farmářů, řemeslníků, zahrádkářů a pěstitelů. Své produkty budou moci nabízet na pravidelných Klobuckých hospodářských trzích, které letos čeká už devátá sezóna. První trh s jarní nabídkou sazenic, přísad, semen a jiných sezónních potřeb se připravuje už na pátek 5. dubna. Trhy se budou konat před Starou radnicí vždy od 9 do 16 hodin a k jejich příjemné atmosféře bude přispívat také harmonikář.

 

„Lidé se mohou v letošní sezóně těšit na čtrnáct trhů, které přinesou bohatou nabídku pečiva, uzenin, sýrů, čerstvé zeleniny, bylinek, ovoce i různých lahůdek. Chybět nebude sortiment zahrádkářský, ať už půjde o semena a přísady, nebo o sazenice květin, keřů, stromů, balkonových rostlin či skalniček. Trhy navíc zpestří i řemeslníci a výrobci dekorací, takže si návštěvníci jistě vyberou ledacos pěkného a užitečného,“ pozval Karel Ptáček, místostarosta města Valašské Klobouky.

 

Své místo zde ovšem budou mít i přebytky z domácích skleníků a zahrad. „Když se lidem během sezóny urodí například dost rajčat, třešní nebo okurek, mohou s výpěstky přijít na trh a nabídnout je k prodeji. Rádi podpoříme produkty z místních zdrojů,“ dodal místostarosta.

 

Lidé si mohou do svých kalendářů zapsat tyto termíny Klobuckých hospodářských trhů:

5. dubna, 3. května, 17. května, 31. května, 14. června, 28. června, 12. července, 26. července, 9. srpna, 23. srpna, 6. září, 20. září, 4. října a 18. října.

 

Farmáři, sadaři, pěstitelé, včelaři a další regionální producenti, kteří by na trzích rádi nabídli své výrobky, mohou kontaktovat organizátora Josefa Zvoníčka na telefonu 605 206 614.

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA