Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobucké kulturní léto vyvrcholí koncertem Olympic

date_range 10.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Olympic zahraje ve Valašských Kloboukách

Fanoušci populární kapely Olympic se v neděli 12. září mohou těšit na koncert, který bude úžasným zakončením letošního Klobuckého kulturního léta. Hudební show Olympicu odstartuje v kulturním domě Klobučan v 19 hodin. Vstupenky si mohou zájemci opatřit za zvýhodněnou cenu v předprodeji v turistickém informačním centru a až do neděle také v síti Ticketportal, k dostání pak budou za plnou cenu i na místě.

 

„Přijďte si užít koncert české rockové legendy Olympic v čele s Petrem Jandou, Milanem Broumem, Martinem Vajglem a také s novým klávesistou Pavlem Březinou ze Zlína. Zahrají průřez svou dosavadní tvorbou, zazní největší hity i novinky z alba Kaťata, které vyšlo v roce 2020,“ pozval Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA