Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobucké trhy nabídnou produkty z regionu

date_range 27.Dub, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Bohatá nabídka čerstvé zeleniny, bylinek, ovoce, květin a sazenic, stejně jako pekařských, uzenářských či mléčných výrobků brzy zaujme pěší návštěvníky Masarykova náměstí ve Valašských Kloboukách. Se začátkem jarní pěstitelské sezóny se totiž vrátí Klobucké hospodářské trhy, které nabídnou výrobky a výpěstky drobných producentů z regionu. Ty první se budou konat v pátek 29. dubna od 11 hodin před Starou radnicí, následující pak budou probíhat v pravidelných čtrnáctidenních intervalech.

„Klobucké hospodářské trhy vstupují do své šesté sezóny a mohu soudit, že si za ta léta vybudovaly pravidelné návštěvníky i prodejce. Lidé si našli cestu ke svým lokálním dodavatelům a k malým řemeslníkům, což je smyslem farmářských trhů vůbec. Naším letošním cílem pak je zajistit prodejce zeleniny a ovoce, nejlépe v biokvalitě, protože právě o tyto produkty mají zájem lidé, kteří dbají na zdravý životní styl, maminky malých dětí a další," pověděl k prvnímu letošnímu trhu místostarosta Martin Janík. „Přejeme tedy prodejcům hojný zájem o jejich sortiment a nakupujícím, aby byli se zbožím spokojeni a rádi se vraceli," dodal.

Klobucké hospodářské trhy nabídnou produkty z regionu        foto: Brigita Olivová

Drobní zemědělci, pěstitelé, výrobci a další prodejci, kteří by na Klobuckých hospodářských trzích rádi nabídli své zboží, mohou kontaktovat organizátorku Soňu Beňovou na telefonu 605 206 614, nebo na e-mailu trhyvk@seznam.cz.

Termíny Klobuckých hospodářských trhů 2016:
• 29. dubna
• 13. a 27. května
• 10. a 24. června
• 8. a 22. července
• 5. a 19. srpna
• 2., 16. (Bleší trh) a 30. září
• 14. října.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA