Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobucký hřbitov lemuje nové oplocení

date_range 23.Zář, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Návštěvníci městského hřbitova ve Valašských Kloboukách si jistě všimli, že byla dokončena druhá etapa oplocení, která vede od smuteční síně ke kolumbáriu. Kovaný plot v délce přes pět desítek metrů ohraničuje prostor hřbitova, uzavírá volné prostranství a zabraňuje nežádoucímu vstupu psů směrem od ulice Hřbitovní.

„Loni byly v areálu městského hřbitova osazeny čtyři vstupní brány do původního zděného plotu a letos se pokračovalo instalací nového úseku v kovaném provedení. Rádi bychom požádali návštěvníky hřbitova, aby za sebou při odchodu branky zavírali, ať nedochází k pobíhání psů," uvedl místostarosta Martin Janík.

Nový plot u valašskoklobouckého hřbitova

„Lidé mohou vstupovat brankou pro pěší, pro případ nutného průjezdu jsou zhotoveny i 2 brány pro automobily. Náklady na pořízení jednapadesát metrů dlouhého úseku činily 57 tisíc korun," dodal Roman Petrůj, ředitel Valašskoklobouckých služeb.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi