Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobucký skisprint 2012 zná vítěze

date_range 30.Led, 2012 featured_play_list Aktuality
 
 
V neděli 29.1.2012 ve Valašských Kloboukách v areálu fotbalového hřiště Jednota Orel Valašské Klobouky uspořádala jeden ze závodů v běhu na lyžích v rámci Valachia tour de ski, Klobucký skisprint.

Za krásného zimního počasí závodníci všech věkových kategorií změřili své síly v rychlostní disciplíně v běhu na lyžích. Závěrečné pořadí v kategoriích určili jednotlivé rozjížďky po třech nebo po čtyřech, ze kterých se při větším počtu účastníků potom tvořily semifinálové rozjížďky. Závěrečná finálová jízda pak určila pořadí na prvních čtyřech místech.

 

foto Vít Šild     více fotek              další fotky Jiří Pecha

 
   Výsledky Klobucký skisprint 2012
 
V dětských kategoriích nebylo účastníků mnoho. Větší počet byl pak mezi dospělými. Tímto bychom chtěli poděkovat zaměstnancům Města Valašské Klobouky a Valašskoklobouckých služeb s.r.o. za podporu a vstřícnost při vytvoření zázemí pro výše uvedené sportovní setkání. Poděkování rovněž patří i sponzorům – Vinotéka Ivo Martinka, Eurofire, Zdenek Hofman, Tomáš Maňas KOLEX, Mgr. Marie Trčková Léčiva, ing.Aleš Fiala AE Print, Bureš knihkupectví, Zdeněk Ritter a všem, kteří se podíleli na přípravě.

Za pořadatele zpracoval Radomír Bačo

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA