Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobučtí lyžaři uspořádali na Malinu Brdu závody i karneval

date_range 11.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Jarní prázdniny a Malino Brdo, to je spojení, které již několik let k sobě neodmyslitelně patří. Klub lyžařů Valašské Klobouky, ale především Ivoš Ekart, stojí za organizací tohoto zájezdu, který co do počtu účastníků narůstá rok od roku.

 

Skiareál Malino Brdo přivítal lyžaře nádherným, téměř jarním počasím, které vydrželo i na dvě důležité akce tohoto zájezdu. Tou první byl lyžařský závod. Na start závodu v obřím slalomu se postavila víc jak stovka závodníků. Druhou událostí byl karneval na lyžích. Počet účastníků i nápaditost masek je každým rokem větší a větší.

 

Klub lyžařů velmi těší, že obliba lyžařského zájezdu, který je organizován nejen pro členy klubu, ale i pro širokou veřejnost, stále roste.

Zájezd v Malino Brdo, foto: www.lyzarivk.cz

V letošním roce byla zima přívětivá i ve Valašských Kloboukách a dostatek sněhu umožnil spustit vlek na Pechancových lúkách. Po několik týdnů si tak lyžaři mohli užívat lyžování čtyři dny v týdnu včetně večerního lyžování. Díky příznivým sněhovým podmínkám se podařilo v lednu uskutečnit dětské lyžařské závody u polikliniky a v únoru lyžařské závody na Pechancových lúkách.

 

Fotogalerie ze závodů ZDE

Fotogalerie karnevalu na lyžích ZDE

 

Zima je téměř za námi. Na dveře klepe jaro a s ním i čtvrtý ročník běhu do vrchu Klobucký hrb, který je určen pro všechny fanoušky běhu, ale i pro ty, kdo chtějí strávit příjemné dopoledne.

 

-klobucti lyzari-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi