Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Klobučtí Žebráci dominovali v malé kopané

date_range 06.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

První srpnová sobota patřila v Lipině opět velké kulturně sportovní akci, jakou se bezesporu stal Memoriál Františka Strnada v malé kopané. Tentokrát se hrál již pátý ročník a do malé vísky u Valašských Klobouk přilákal rekordní počet šestnácti týmů, když nechyběly ani nejlepší celky z loňska a to Ptáček team, Kapličkáři a Pivní Armáda.

Turnaj se nakonec mohl pochlubit i visačkou mezinárodní, neboť na poslední chvíli do Lipiny přicestoval slovenský celek z Luborče. Ve velmi kvalitním fotbalovém klání si výhru do Valašských Klobouk odváží tým, který hrál pod názvem Žebráci, který v dramatickém finálovém souboji až na penalty udolal domácí Kapličkáře. Duel o bronz pro sebe v penaltovém rozstřelu urval Santos, který zdolal obhájce prvenství – slavičínský Ptáček team. Nejlepším střelcem se stal Martin Kocourek a cenu pro nejstaršího hráče si odnáší Pavel Lysák.

 Tým Žebráci z Val. Klobouk   …další fotky

Ceny nejlepším předával hejtman Zlínského kraje RNDr. Stanislav Mišák, senátorka Alena Gajdůšková a předseda FC TVD Slavičín PaedDr. Petr Navrátil. Na turnaji nechyběl ani fotbalista Zlína Tomáš Polách a moderátor ČT Jakub Železný. Doprovodný program okořenilo vystoupení cimbálové muziky Vincúch, country kapely Karavana, přelety letadel, ukázky policistů a záchranářů, hasičů, ohňostroj a diskotéka DJ regionálních rádií.

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA