Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Knihovna vyjde vstříc svým čtenářům

date_range 07.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Městská knihovna Valašské Klobouky vychází vstříc malým čtenářům a mládeži, a proto bude mít po dobu jejich jarních prázdnin od 9. do 13. března otevřeno také v dopoledních hodinách. Dětské oddělení zůstane úplně zavřeno pouze ve středu, po ostatní dny bude možné si do knihovny zajít v rozšířené půjčovní době.

V pondělí bývá běžně oddělení pro děti a mládež zavřeno, jarní prázdniny však otevřou jeho dveře od 8 do 11:30 hodin. V úterý kromě běžné doby od 13 do 17 hodin přibývá také čas od 8 do 11:30, stejně tak tomu bude ve čtvrtek. V poslední den prázdnin, tedy v pátek 13. března, mohou malí čtenáři knihovnu plnou atraktivních svazků navštívit v době od 13 do 16 hodin. S novou půjčovní dobou pro děti podobně koresponduje otevírací doba na dospělém oddělení, takže mladé zájemce o literaturu mohou směle doprovodit také jejich rodiče a prarodiče.

 

Foto 

ilustrační foto MěÚ Val.Klobouky

 
Pro všechny čtenáře byl nedávno zpřístupněn online katalog, prostřednictvím kterého si přes internet mohou knihy a periodika podle svého zájmu vyhledávat. Přes katalog si také mohou požadované publikace v knihovně přímo rezervovat nebo prodloužit jejich výpůjční dobu.
 
 
Lenka Zvonková
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA