Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kočičí šou představily děti z MŠ Horní Lideč

date_range 27.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ve Zlínském kongresovém centru se letos již po třinácté konala tradiční přehlídka tanečních vystoupení dětí z mateřských škol „Zlínský škrpálek".

V pondělí odpoledne (23. dubna) se kongresové centrum hemžilo dětmi z osmnácti mateřských škol zlínského kraje, které představily před pozorným publikem nejrůznější taneční choreografie i velmi nápadité kostýmy.

Děti z Horní Lidče zde reprezentovaly MŠ již po třetí, letos s choreografií pod názvem „Kočičí šou". Vlastnímu vystoupení předcházely dlouhé týdny nacvičování a příprav. „Děti to nesmírně bavilo, nejen vlastní vystoupení, na které se velmi těšily, ale i příprava. Chtěly tančit každý den. Zvolili jsme jednoduchou choreografii na rytmickou hudbu tak, aby to jim to dobře pamatovalo a byly schopny to na jevišti předvést samy," komentuje přípravu na přehlídku ředitelka MŠ Dagmar Dubnická.

Kočičí šou představily děti z MŠ Horní Lideč

A to se dětem nakonec také povedlo. Profesionálně předvedly výsledek svého dlouhodobého snažení a na několik minut ovládly pódium kočky a kocouři se svojí „šou". „Jsem na předškoláčky velmi hrdá, zvládly to, a navíc úplně sami. Ráda bych, aby své vystoupení ukázali v rámci akcí, které chystá základní škola a Obec Horní Lideč," chválí tanečníky paní ředitelka.

Přehlídka MŠ „Zlínský škrpálek" je hojně navštěvována zejména rodiči a příbuznými vystupujících dětí. I tak se jich každoročně sejde několik tisíc. Mimo vlastní vystoupení si návštěvníci mohou prohlédnout výstavu výtvarných prací svých ratolestí, která bývá při této příležitosti instalována.

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA