Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kombinace cimbálovky, DJ a Kamči Polonyové? To je Koniferum párty

date_range 22.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační koláž

Cimbálová muzika Kaňúr opět na scéně. Po krátké odmlce (a jednomu pokusu, který pořadatelům překazilo počasí) se opět vrací projekt “KONIFERUM PÁRTY!“

 

„Nic neponecháváme náhodě a naši lidovou tancovačku posouváme zase o něco dál – opouštíme náš tradiční stánek Besedu Valašské Klobouky, jdeme vstříc létu a přesouváme se do fotbalového areálu v Bylnici, který je nezapomenutelnými akcemi přímo ocejchovaný,“ přiblížil organizační tým celé akce.

 

A na co se můžete těšit?

 

Samozřejmě na všem známou legendární partu kluků z cimbálové muziky Kaňúr. Svým nápaditým a svérázným podáním folklóru umí přitáhnout na taneční parket jak skalní fanoušky folklóru, tak „nefolklórní“ publikum. „Hlavním překvapením večera bude účastnice letošního ročníku československé superstar Kamča Polonyová, která je všem dobře známa jako “cérka z Hošťálkovéj”. Své vystoupení si připravila společně s kluky z Kaňúru a těšit se na něj můžete okolo 23:00. A již tradičně vás bude večerem provázet i DJ Anthony – jeho našlapané hudební sety vás udrží ve varu až do rána,“ uvedli pořadatelé.

 

Dále je také připraven velký výběr občerstvení – v hlavní roli s alkoholickými nápoji od firmy OLD HEROLD, jejíž borovička KONIFERUM nesmí chybět na žádné pořádné akci. Můžete se těšit na různé příchutě tohoto fantastického nápoje, ale samozřejmě i na spousty dalších alkoholických i nealkoholických drinků. A kdo by náhodou dostal hlad, pro toho budou připraveny speciality z udírny.

 

„Stejně jak tomu bylo i u minulých “KONIFERUM PÁRTY,” našim cílem je, aby se mohli potkat lidé napříč generacemi a společně se vrátili k tradicím, které k Valašsku přirozeně patří. Tak neváhejte a přijďte si tuhle nezapomenutelnou akci užít,“ dodali organizátoři akce.

 

Aktuální  informace na FB události ZDE.

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA