Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tragická nehoda mezi obcemi Liptál a Jasenná. Zemřely dvě ženy

date_range 25.Říj, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tragická dopravní nehoda u obce Jasenná. Foto: HZS

V neděli po půl šesté ráno došlo mezi obcemi Liptál a Jasenná ke smrtelné dopravní nehodě. Hasiči z vozidla vyprostili dvě osoby bez známek života.

 

„Řidička osobního vozidla při jízdě od Vsetína do Vizovic v levotočivé zatáčce zřejmě z důvodu vysoké rychlosti čelně narazila do stromu a s vozidlem skončila na střeše. Vozidlo začalo po havárii hořet. Při nehodě zahynula nejen řidička, ale také její spolujezdkyně. Totožnost obětí potvrdí až nařízená soudní pitva,“ informovala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Na místě se postupně sjeli profesionální hasiči ze stanic Zlín a Vsetín a dobrovolné jednotky z Jasenné a Vizovic. „Z vozidla vytékaly pohonné hmoty, které stále hořely a komplikovaly tak likvidaci požáru. Jakmile to situace dovolila, byl na místo nehody povolán vyprošťovací automobil, pomocí něhož hasiči vytáhli vozidlo zpět na cestu. Poté hasiči z vozidla vyprostili dvě osoby bez známek života,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Místo dopravní nehody. Foto: HZS

Veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty. V souvislosti s vyšetřováním byla obousměrně uzavřena komunikace mezi obcemi Jasenná na Zlínsku a Liptál na Vsetínsku. Policisté v obou obcích odkláněli dopravu. Po třinácté hodině byla silnice znovu zprovozněna.

 

Pokud jste inkriminovaným místem projížděli v čase 6.20 hod. – 6.45 hod., zavolejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158, vyzvala policie.

 

Místo dopravní nehody. Foto: HZS a PČR

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA