Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Komunikace v Zákostelí projde obnovou

date_range 27.Srp, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V úterý 2. září bude zahájena oprava komunikace v Zákostelí ve Valašských Kloboukách. Rekonstrukcí projde ulice Smetanova – úsek od křižovatky s ulicí Komenského po křižovatku s ulicí Partyzánská. Silnice je v současnosti ve velmi špatném a místy až v havarijním stavu. Radnice za celou akci zaplatí 1,85 mil. Kč.

„Rekonstrukce je plánována tak, aby bylo umožněno zásobování prodejen a vjezd majitelů nemovitostí. Přesto se nevyhneme výraznému omezení dopravy v této lokalitě. Prosím obyvatele Smetanovy ulice, obchodníky i návštěvníky kostela o disciplinovanost a toleranci, a aby pokud to bude jen trochu možné, využili možnost parkování na náměstí," požádal starosta Dalibor Maniš.

 foto MěÚ Valašské Klobouky

V některých místech komunikace bude nutné vybudovat novou konstrukci vozovky, silnice bude šířkově sjednocena a celkově získá nový povrch. Vzniknou nová parkovací místa a jeden úsek chodníku, úpravou projde stanoviště kontejnerů na tříděný odpad a bude doplněno dopravní značení. „Investiční akce bude dokončena v měsíci říjnu," slíbil vedoucí investičního odboru Radek Bařinka.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA